טיפולי הילינג

יתרונות של טיפולי הילינג:

בניה מחודשת
של ההילה

ריפוי למחלות/ מצוקות/
חוסר איזון במישור פיזי, רגשי, מנטלי ורוחני

הרחבה ועידון
גופי ההילה

פתיחת הצ'קרות
העיקריות והמשניות

ריפוי משקעים קרמטיים
וטראומות מהעבר

פתיחת קידודי אור גבוהים
בדנ"א ובדופן התא

הפיכה לישות מאירה שמכילה
ומעבדת בקלות תדרים מהיקום ומהמקור

תהליך ארוך טווח שניתן לעבור
כל קטע ממנו בנפרד

הילינג פיזי

טיפול הילינג פיזי הוא אחת הסיבות הכי נפוצות שמניעות אנשים לפנות אלי, תופעות מכבידות כמו כאבי ראש, מצוקות נשימה, לב, עיכול, דם וכד'. מערכות הבריאות הקיימות הן איטיות ומסורבלות בין אם ברמה הרפואית רשמית ובין אם ברמה של הרפואה האלטרנטיבית התהליכית יותר. אדם שמגיע עם בעיה כלשהי עשוי להזדקק לתהליך ארוך ומתיש של הילינג. לא תמיד נוח, קל ונכון לנו לעסוק לעומק בכל הדפוסים והתהליכים שקיבענו כדי לשחרר את המחלה שהתגבשה בגוף, לפעמים פשוט רוצים שהמחלה כולל כל המבנה האנרגטי שיצר אותה פשוט ייעלמו וזה לגמרי אפשרי.

זה לא שאני מציעה לעקוף את תהליכי הגדילה הנדרשים או להימנע מתיקונים נדרשים בסגנון החיים או החשיבה, אלא שאני מייתרת לגמרי את המיינד מהתהליך. הייתור של המיינד מאפשר למערכת הרבה יותר גבוהה וחכמה להיכנס ופשוט לשנות את הדורש שינוי, גם ברמת כאבי הברכיים וגם ברמת מערכת היחסים שלנו עם ההורים והאדמה. העבודה היא כמו לייזר במובן הזה הכל משתחרר ואחרי שתגיעו הביתה במשך החודשים הבאים תעשו תהליכי אינטגרציה והורדת מסקנות גם למיינד הארצי שתמיד שמח להרגיש חשוב ומועיל בתהליך גם אם התרומה היחידה שלנו ברוב המקרים של ההילינג היא לסבך לנו את החיים ולחייב אותנו לעשות בעשרה טיפולים את מה שאפשר וכדאי לעשות בטיפול אחד.

הטיפול אצלי הוא מאד מהיר ועמוק, גם אם בעיה רפואית או פיזית מסוימת נגררת כבר שנים היא תשחרר במהירות אם אתם מוכנים שלא להיות בשליטה על התהליך. שניים או שלושה טיפולים לכל היותר וזמן אינטגרציה כדי לאפשר לתדרים החדשים להדהד בגופי ההילה שלכם, זו דרך העבודה שלי וכל מה שנדרש ממי שרוצה להנות מכוחות הריפוי העצומים שאני מחוברת אליהם.

הילינג לנפש

טיפול הילינג לנפש טיפול ב: דיכאונות, חרדות, כעסים, קיבעונות וכל מה שכרוך במצוקה נפשית כלשהי, הדבר כולל כמובן רגשות אבל גם את המיינד ודפוסי חשיבה מעוותים עד לא מציאותיים שלנו. 

הילינג למערכות יחסים

טיפול הילינג למערכות יחסים בעיקר יחסים עם ילד או בן/בת זוג אבל זה יכול להיות גם עם הורה ואפילו עם חלק מסוים בתוכנו. כחלק מהמסע שלכם להיות מי שאתם תגלו שמערכות היחסים שלכם יכולות להיות גורם משמעותי בהנעה הפנימית שלכם קדימה בתהליך, לפעמים מגיע אדם לעבוד על קשר זוגי או רומנטי שמאד חשוב לו וכעבור כמה טיפולים הוא מגלה שהתדר השתנה וכעת הוא מסוגל להתחבר לאדם אחר שמהדהד איתו הרבה יותר טוב, או שאותו אדם שהתקשורת איתו היתה תקועה ולפעמים גם עוינת פתאום נפתח ולגלות לאחר זמן שכבר נוצרו נתיבי שיחה ביניהם וחלה התמרה באנרגיה של הקשר.

הילינג נשמתי

טיפול הילינג נשמתי הוא נושא חשוב נוסף וכולל התרה וריפוי של משקעים מגלגולים קודמים, קשרים קארמטיים שרודפים אחרינו או פחדים וטראומות שמקשים על חיינו כיום. הילינג נשמתי לעיתים לא מתמקד במה שצריך לשחרר ובמה שמכביד אלא בחיבור להיבטים חזקים וחכמים של עצמנו ולידע חבוי. כחלק מתהליך של הילינג נשמתי נעשה גם חיבור לחלקי נשמה שנטשו. המסע של איסוף חלקי נשמה, חיבור מחדש לידע נשמתי קדום שלנו וריפוי מקומות קשים ברמה הנשמתית עשוי לשחרר אותנו מהרבה תקיעות בחיים האלו ובכלל להקפיץ אותנו לחיים טובים יותר.

הסרת חסימות

הסרת חסימות ו/או ניקוי אנרגטי, לרוב טיפול הילינג טוב ורציף עושה בדיוק את זה אבל לפעמים יש מיקוד להסרה של חסימה מאדם או ממקום, בעיקר כשמדובר בחסימה שנוצרה חיצונית ע"י אדם או גורם אחר או במשהו שהתחיל מחוסר הבנה וניתן לשחרור חד פעמי. תחת התחום הזה נכנס גם הנושא של שחרור עין רעה, קללות, כישופים, התקפות אנרגטיות או כל דרך אחרת שמתארת סגירה של אדם אחד ע"י אדם אחר בהווה או בעבר. טיפול כזה הוא לרוב חד פעמי אבל אם היו חסימות כאלו במספר גלגולים או מצבים יתכן שיהיה צורך לחזור עליו ברובד אחר לאחר הניקוי הראשון

הגשמת מטרות

הגשמת מטרות. אנשים מגיעים בשביל להגשים כל מיני יעדים רחוקים יותר או פחות, עבודה, זוגיות, משפחה או כל מטרה אחרת שדורשת הרבה עזרה של הרוח. באמצעות זימון ויצירת מציאות אפשר להגשים את רוב המטרות לפחות ברמה הערכית שלהם, אולי לא תקבלו את הדירה המדויקת שחיפשתם אבל תגיעו לדירה מקבילה שבה תוכלו להיות מאושרים, ההגשמה היא תמיד לתדר ולרוח שמאחורי הדברים וכמובן למה שעוזר לכם להיות על נתיב הביטוי של מי שאתם כפרטים וכמשפחה.

שם האתר הוא הילינג לכל והוא בעצם אומר גם שניתן לרפא כאן כל דבר וגם שניתן לרפא כאן כל אדם. אין נושא ואין אדם שלא יכול למצוא מענה במסגרת שירותי ההילינג שאני מציעה, לפעמים נדרשים קצת יותר  טיפולים ולפעמים פחות אבל הכל  וכולם הם ברי ריפוי.

מלאו פרטים ליצירת קשר:

הצטרפו לוובינר שמתקיים ביום שישי 29/04/22 בשעה 9:00 בבוקר

לקבלת קישור לוובינר והקלטה ↓
דילוג לתוכן