החזרת חלקי נשמה

החזרת חלקי נשמה הוא תהליך חשוב מעין כמותו לאדם שעבר אירועים קשים לאורך החיים ובכל אירוע שכזה רסיס או חלק גדול יותר מהאור שלו עזב את מישור האדמה ונעלם לו לעולמות אחרים, לפעמים האירועים הקשים הם דברים שעברנו עקב פעולה של אנשים אחרים ולפעמים מדובר בנזקים שאנחנו גרמנו לעצמנו, ואנחנו יכולים להזיק לעצמנו בצורה קיצונית גם בהחלטות פשוטות כביכול.

אדם שהחליט ללמוד מקצוע מסוים כי הוא אמין בעוד שכל נימי נשמתו השתוקקו לביטוי חופשי, יצירתי ולא מקובל עשוי לגרום לחלק גדול ממי שהוא לעזוב, העצמי הגבוה אינו יכול לעבוד עם העצמי הנמוך וחלקי נשמה פשוט עוזבים למישור שבהם הם יכולים להיות. כל החלטה שלנו להיות "רגילים" או אפילו "מצליחים" על חשבון מי שאנחנו ומי שאנחנו מיועדים להיות גורמת לנשמה להתרחק עוד קצת ולנו לחיות עם אחוזי אור הולכים וקטנים. בסוף נצליח אולי להיות רגילים אבל המחיר הרגשי, נפשי, רוחני יהיה נורא. איבדנו את הניצוץ של עצמנו ויחד איתם הלכה השמחה והחיות.

בתהליך של החזרת חלקי נשמה אנחנו מזמינים את כל החלקים האלו חזרה אל החיים שלנו ומתחילים להכיל בגאון אחוזים גבוהים יותר של אור כי אנחנו מסכימים להיות כל מי שאנחנו או כמעט כל מי שאנחנו. התהליך נעשה בליווי של מטפלת ומבוצע בצורה שונה כאשר הניתוקים נעשו ברגעי טראומה כאשר הנשמה לא יכלה יותר להישאר בגוף או כאשר הניתוקים נעשו לאחר נטישה של העצמי הנמוך את עצמו.

כאשר מדובר באדם שעבר חיים טראומטיים, תהיה נטישה של חלקים פשוט כיוון שאין יכולת לחלקים גבוהים ורגישים להכיל את האירועים שעוברים על האדם בגלל גסותם והכאב שהם גורמים. כל אירוע שמשבש את היחס אלינו כאל ניצוץ אלוהי יכול להוביל לנתק הולך וגובר ביננו לבין הגוף שלנו וההחזרה של החלקים מאפשרת לנו התחלה חדשה.

כמובן שאם האדם נמצא עדיין בסביבה מדכאה ומשפילה האור שלו יצטרך להתמודד עם המצב, הפעם אולי ללא נתק אלא מתוך בעלות על הסיטואציה שנוצרה ואולי טיפולי הילינג נלווים, גריד בשפת האור, פירמידה ברויאל ג'מס או אולי תיקון, כאדם בוגר ומחובר לאור דרך מטפל או באופן ישיר יש לנו כלים לפתור מצבים שבעבר התמודדנו איתם ע"י התנתקות מעצמנו ומאחרים. החזרת חלקי הנשמה לא תפתור את הגורם שבעטיו נוצר הניתוק מלכתחילה אבל עכשיו האדם מחובר לכל האור והעוצמה שאיתם הגיע לעולם הזה ובעזרת ליווי נכון יוכל להתמיר את המצב ולהישאר כל מי שהוא.

גם כשהנתק נוצר מדחיה עצמית ובחירה בנורמליות חברתית ניתן למצוא איזון בין למשל רצון להתפרנס ובין התשוקה האדירה למשחק ביצירה של קריירה שנכונה לאדם וחיזוק היכולת להתפרנס ממנה בכלים האחרים שאני עובדת איתם.

התהליך של החזרת חלקי נשמה עולה כ 500 ש"ח והוא יכול להתבצע מרחוק במקרה שזה הכרחי אבל זה הרבה פחות מומלץ.

בסופו של דבר המטרה שלנו בהחזרת חלקי נשמה היא להיות במרכז שלנו כאשר כל מה שאנחנו איתנו ולהפוך את תהליך ההתפזרות המנטלי והרוחני, על כן בחרתי לצרף כאן את הסרטון למירכוז בעזרת שפת האור

להורדת המדריך
ריפוי בקונכיות

דילוג לתוכן