קורס רויאל ג׳מס

לרויאל ג'מס נחשפתי דרך מורתי ג'ויס סטש שאיתה אני עובדת מספר שנים.

כאשר נפגשנו במקור היה זה לצורך לימוד קורס המורים בשפת האור אבל כבר אז היא אמרה לי, "את חזקה, את תוכלי אפילו ללמוד את רויאל ג'מס שלוש". מאחר ולא ממש ידעתי על מה מדובר, לא נתתי לזה יותר מידי מחשבה.

כל מה שידעתי היה שזו שיטה שג'ויס פיתחה ועוסקת באבני חן וקריסטלים, מאחר שנהניתי ללמוד עם ג'ויס, החלטתי בשלב מסוים להתחיל ללמוד את השיטה, בעיקר כדי לקבל מהחכמה וההדרכה שלה תקופה נוספת.

ככה זה התחיל והיום אני כותבת כאן כאחת משלוש מורות לרויאל ג'מס בעולם, נכון לרגע אני היחידה בעולם (פרט לג'ויס מפתחת השיטה) שמוסמכת ללמד את שני השלבים הראשונים בשיטה ואת כיתת הטבעות.

הרויאל ג'מס היא שיטה מתוקשרת של עבודה עם אבני חן וקריסטלים כאנרגיות, בעצם העבודה נעשית עם המהות של האבן או הקריסטל כפי שהיא קיימת במימד החמישי והחיבור מושך אותנו לעבוד עם אנרגיות וצבעי הקריסטל במימד החמישי ולא למשוך אותן לעצמי שלנו כמו שאנחנו מכירים אותו במימד השלישי.

חלק גדול מהחסימות והמצוקות שעימם כולנו מתמודדים הוא נפרדות ושכחה, הריפוי שמגיע עם החיבור לעצמי שלנו כפי שהוא במימד החמישי הוא עצום, במובן מסוים התחושה שמגיעה בשלב מסוים של העבודה היא של חזרה הביתה, הביתה לעצמנו, הביתה לרוח, הביתה לאלוהים.

מדובר במסע ארוך וטרנספורמטיבי, שממנו אני מציעה לכם את הצעדים הראשונים, את היכולת לעשות את המסע עד סופו אפשר לחזק בין היתר באמצעות הסרטון הבא, פירמידה ברויאל ג'מס שמגשימה עבורנו חוסן.

להורדת המדריך
ריפוי בקונכיות

דילוג לתוכן