ריפוי וניקוי בתדר גבוה

ריפוי בתדר גבוה, ניקוי בתדר גבוה

הנדבך החדש ביכולות הריפוי שלי מגיע ממורה נדירה מגרמניה בשם קירקה וום שמיט, היא לא חידשה לי הרבה מבחינת הסוגים של הנושאים לטיפול אבל מה שהיא קיבלה הגיע לאחר שנים של עבודת ריפוי וניקוי בכלים של שושלת הקורנדרוס ומאפשר לעשות את אותה העבודה ללא כל הדרמה והמעורבות של השמאניזם. היא קוראת לזה ניקוי בתדר גבוה והשלב האחרון שאני הראשונה בעולם שקיבלה נקרא ריפוי בתדר גבוה. כל מה שעושים זה לבקש מההדרכה או מהישויות המתאימות וכל הנושא מטופל, התדר של התהליך הוא כל כך גבוה שהמבנה פשוט מתפרק, יש בזה אפשרות לתת מענה לכל מחלה בעולם עם כל השורשים הרגשיים והאנרגטיים שלה וכחלק מהאפשור של התהליך יש צורך בחזרה של מספר ימים קבוע לפי הנושא והמורכבות.

העניין הוא שכמובן העבודה עולות קליפות ומתגלים תכנים לעיבוד, גם אצלי וגם אצל המטופלים ויש מערכת הרבה יותר מורכבת של אנרגיות לניקוי ולהרמוניזציה כל מטופל והתהליך שלו.התמחור לאדם במקרה של התהליך הזה הוא שונה כיוון שמדובר בחזרה יומית של התהליך ובעבודה רב מימדית שכרוכה בהרבה תהליכים אז מי שצריך רק את הניקוי היצמדויות ומאגיה לסוגיה ישלם 550 ש"ח ומי שפונה לריפוי מחלה פיזית או רגשית ישלם 2000 ש"ח שמקבילים בערך לארבעה טיפולי הילינג שזה המינימום שנדרש לטיפול במשהו משמעותי.אחד היתרונות המשמעותיים של השיטה הוא שאין כמעט הצפות וריאקציות, להבדיל מטכניקות אחרות הטיפול בטוח לחלוטין למטפל ולמטופל אם כי רגשות קשים יכולים להתנקות בצורה של גושים ברחבי הגוף שיתנקו גם הם ביום או ביומיים הבאים, מבנה רגשי מסוים יקרוס כמבנה פיזי וייצא מהגוף בקלות גם הוא.אז אם אתם מוכנים לעבור דרך הצל שלכם בדרך קלה ועדינה, לשחרר את צורות המחשבה המזיקות ואת המחלות שמקרקעות אותן אצלכם בהילה ולעבור ריפוי ואיזון אמיתי מבלי להזדקק לסדרת טיפולים וכמובן אם אתם מקבלים שהתהליך מתאים לכם אתם מוזמנים להגיע. מבחינת סוגי הנושאים אפשר לטפל במחלות פיזיות גם אלו הקשות כמו סרטן ואפשר לטפל במחלות נפש, הפרעות התפתחותיות, הפרעות קשב, הפרעות אישיות, דיכאון, חרדה או כל מצב כרוני אחר.

אני כן אמורה לקבל אישור מהרוח שיש רשות לריפוי ואישור מהעצמי הגבוה של האדם שהוא באמת בוחר לשחרר את המצב וכאן לעיתים נדרשת התמודדות עם היבטי הצל וחלקים אחרים שלנו שנאחזים במציאות לקויה כי התרגלו לאיזון החולה של המצוקה. בהנחה שאתם בוחרים בריפוי הזה והיקום תומך אפשר לצאת לדרך. היבט נוסף של הלימוד הוא יצירת הרמוניה במערכות יחסים, ניתן ומומלץ לעשות את הטיפול של מערכות היחסים בלי קשר למחלות ושיבושים משום סוג. הטיפול נעשה ע"י השחרור של רטטים מזיקים במערכת היחסים ושחרור רגשות מכל הבנק של הרגשות, המחשבות והזכרונות שמצויים בין האנשים ואז שינוי האנרגיה למשהו שתומך בקשר – אפשר לקבוע איתי טיפולים לצורך שיפור ושיקום של מערכות יחסים, בעבודה, במשפחה ובכלל, כולל מערכת היחסים עם העולם או היבטים אחרים. בהקשר הזה המחיר הוא רגיל לפי מספר המערכות שאפשר לטפל בהן בסשן של שעה וחצי או לחילופין אפשר לקבוע מראש ניקוי מקיף למערכות יחסים אנושיות ולא אנושיות כולל היצמדויות לכוכבים, גלגולים ומימדים שאולי משבשות היבטים בחיים תלוי כמובן באדם ובהקשר וזה כבר יהיה בעלות של הטיפול המלא כי מקושר לריפוי הקושי לחיות בגוף.אז לקראת סיום עונת הטרללת לסוגיה אפשר לשחרר גם טרלולים אישיים ומשפחתיים ואני אשמח לעבוד אתכם לקראת המטרה הנכספת של האיזון.

להורדת המדריך
ריפוי בקונכיות

דילוג לתוכן