כוכבים

צמחי אור™ – תמליל הסרטון

צמחי אור הוא הבייבי החדש שלי, תרתי משמע.

שלום אני יפעת ועילי הבן הצעיר שלי (שנה וחצי) תקשר לי שיטה של ריפוי או תיקון שמתאימה למאסטרים של העתיד, אלו שנולדים עכשיו ומתאפיינים ברגישות גבוהה, יכולות תקשור וחיבור שאין לרוב הילדים.

אז אם אתם יודעים שהילד שלכם הוא אחד מהילדים האלו, תדעו שיש טכניקה שאמורה לעזור להקל עליו את החיים.

חלק מהילדים החדשים אמורים לעשות עבודה משמעותית בעולם כבר בגילאים מאד צעירים וזקוקים לסיוע מיוחד מהמימדים הגבוהים, השיטה מזכה אותם בסיוע הזה גם כאשר ההורים לא לגמרי מבינים מה הרצונות והצרכים של התינוק.

המילה צמחי אור מתארת את האופן שבו נראה המבנה של התודעה הקשור למשפחה מסוימת, זו רשת רוחבית של כל התודעות הקשורות למשפחה והכוונה לכל האנשים ששייכים למשפחת צדוק עד מרחק של דודנים חמישיים.

את ההפעלה הזאת ואת החניכה כדי ללמוד את ההפעלה הזאת ניתן לקבל לגמרי בחינם לפחות עד סוף שנת 2017.

מה שיקרה לילדים שיקבלו את ההפעלה הוא שהם יצליחו לשמור על צינור קבלה רוחני פתוח לגמרי גם אם הסביבה שלהם תהיה חסומה, הקבלה שלהם תגיע מהרמות הגבוהות שלהם ללא קשר לשאלה אם יש בית ספר איכותי בסביבה או אם אתם ההורים עושים תהליך רוחני. הזנה איכותית בכל מצב!

אז אתם רוצים לסייע לילדים המיוחדים שלכם לשמור על החיבור שלהם ולהגשים את עצמם בעולם למרות שהסביבה עשויה להיות קשה לפעמים, צרו איתי קשר ונתאם טיפול ו/או חניכה עבורכם ההורים.

ואם אתם/ן מטפלים בנשים בהריון או אחרי לידה אולי נכון לכם לעבור את ההכשרה לעשות את התהליך לאחרים ואשמח לסייע לכם לתאם מועד לסדנה.

 

 

להורדת המדריך
ריפוי בקונכיות

דילוג לתוכן