התפתחות רוחנית והצמא לאור

רוב השירותים שאני מציעה לכם באתר ובכלל קשורים לתחום של התפתחות רוחנית, זה לא משנה אם מדובר בשחרור הרוחות של אבות המשפחה מהבית או מההילה ומתן אישור עבורם להמשיך להתפתח במסע שלהם כנשמות, בקבלת טיפול הילינג שמעורר ומפתח את גופי האנרגיה שלנו שעשויים להיות מנוונים, חסומים או בעלי תדר נמוך. גופים מעין אלו לא יתמכו בנו בצורה טובה במסע שלנו אל עבור מודעות והגשמה על גבי כדור הארץ בדיוק כמו שגוף לא בשל של ילד לא יכול לאפשר לנו לבצע עבודות של מבוגרים.

את הגופים האנרגטיים עלינו לפתח מתוך הבנה שההילה שלנו היא כלי הרכב האנרגטי איתו נשלחנו לחיות את החיים שלנו כאן על גבי הכדור. כלי הרכב הזה אמור להיות מותאם למטלות ולאתגרים שניצבים בפני בני אדם בתקופה הזו כפרטים וכחלק מחברה.

לעיתים קל לנו לעבור חיים שלמים מתוך התמקדות בדברים ארציים כמו עבודה ופרנסה, זוגיות, גידול הילדים והניסיון להתקיים כאן על גבי הכדור עם הגוף הפיזי שלנו בצורה הטובה ביותר, אבל לפעמים תחום הידע שלנו אינו מספיק כדי לפתור בעיות בהן אנו נתקלים או להוביל אותנו לתחושת סיפוק ומשמעות אמיתית בחיים.

לפעמים אנחנו מרגישים כאילו חסר לנו חלק מהפאזל, יש משהו שלא סיפרו לנו או משהו שאנחנו לא מבינים שיכול להסביר חלק מהדברים שקורים לנו או חלק מהתחושות של חוסר השקט וחוסר הסיפוק שמלוות את כולנו לפעמים.

המצב הזה מוביל אותנו לחקור, פתאום אנחנו שואלים שאלות שלא שאלנו קודם, שאלות לגבי משמעות, נסיבתיות, המבנה המחבר שנמצא בבסיס תופעות שאנחנו חווים ואנחנו בשלים לקבל הסברים שהם מעבר לעולם הידיעה הרגיל שלנו. פתאום אנחנו מגלים שיש עולם מעבר לאקווריום שבו חיינו.

אני לא מדברת בהכרח על ההתעוררות הדתית שאנשים מסוימים עוברים כשהם מגיעים לתחושה הזאת של משהו חסר או של חיפוש אחר גורם מחבר להתנסויות שונות בחיים שלהם, אלא בכלל להבנה שיש דברים מעבר למה שהם רואים ותופסים בעיניים הפיזיות שלהם. דברים כמו אנרגיות, צ'קרות, חסימות, גופים אנרגטיים, שדה אנרגיה אישי, ישויות, שיעורים, מלאכים, מאסטרים, מדריכים רוחניים וגם פיות ופרפרים, הם חלק ממישורי תודעה אחרים מאלו שהתרגלנו להיות בהם ופתאום אנחנו מגלים שאם נסיט את המבט לכיוונים אחרים נגלה אופק חדש של גדילה והתפתחות.

וכאן מתעורר צמא שלם אצל האדם שנותק מהאור כל כך הרבה שנים ואולי דורות והוא מתעורר בכמיהה עצומה לגלות את האופי האמיתי של הנשמה ועובר תהליך התפתחות רוחנית הופכת למקור היחיד של הבנה, נחמה, תקווה ובדרך כלל האדם משתקע כל כולו בקורסים, סדנאות, טיפולים ולימוד עצמי עד אשר הצמא האדיר שנפתח בנשמה מגיע לרוויה.

סבלנות והפנמה

 

מה שאני מציעה בדרך כלל לאנשים שמגיעים אלי בשלב כזה של התעוררות הוא אל תרוצו, קחו כל שלב בפני עצמו ופשוט אפשרו לעצמכם לקבל אור, אהבה, מודעות וחמלה מהייקום. אתם לא חייבים ללמוד הכל, גם לא את כל הקורסים המופלאים באמת של ריפוי וצמיחה רוחנית שקיימים אצל כל המטפלים והמורים הטובים.

פשוט תנשמו, תבינו שהרבה מאד אור נמנע מכם באופן שבו גדלתם או בחינוך שאותו קיבלתם ושאתם בוחרים לקבל אותו כעת. עצם הבחירה לקבל את האור תאפשר לו להגיע, אתם לא חייבים ללמוד הכל או להפוך להיות הילרים וכל מה שקשור לזה, תנו לאור להיות ותמלאו את העומקים של החסך. התפתחות רוחנית נכונה תגיע ממצב של רוויה ולא מתוך פצע או צמא מטורף. כאשר תשלימו את מילוי המאגרים תגיע משיכה מאוזנת לתחומי לימוד מסוימים שיתאימו לכם ואני אשמח מאד להציע לכם את הלימוד שנכון לכם, בין אם זה שפת האור, רויאל ג'מס, צמחי אור או כל תחום אחר.

התפתחות רוחנית בעיתה היא דבר נפלא. תהליכים מואצים מידי עם זאת לא יכולים למנוע את הקריסה ושינוי המערכות שעובר אדם כלשהו כשהוא נע ממערכת אחת של חיים למערכת שניה.

 

 

 

להורדת המדריך
ריפוי בקונכיות

דילוג לתוכן