תבניות

שפת האור – השפה של התודעה

 

מהי שפת האור?

שפת האור החלה להתגלות רק בעשורים האחרונים, אך מקורה עתיק במיוחד ושורשיה טמונים בבני שבט המאיה האצטקיים. אצל מרפאי השבט העתיקים הועבר הידע ממרפא אחד למשנהו. נקודת המפנה חלה כאשר סטאר פואנטס, המורה הידועה לשפת האור, קיבלה את הידע ממורתה אספרנצה, יחד עם ההוראה להפיצו בעולם.  כדי להעביר את הידע השאמאני לעולם המערבי הותאמו התכנים לצורת לימוד ייחודית עבור מורים ותלמידים ושפת האור החלה לשנות את הדרך בה אנו תופסים את העולם ופועלים בו.

 

מושגים ועובדות בתהליך לימוד שפת האור:

החניכה

את שפת האור נהוג ללמד ממורה לתלמיד בשיטה הנקראת "חניכה".  החניכה היא העברת קידוד הצורות, הצבעים והשימוש בהן לגופי ההילה הגבוהים יותר של האדם.

 

הנייט סקול

את החניכה משלים תהליך של לימוד במישור האסטרלי. הוא נעשה בזמן השינה ונקרא "נייט סקול", לעיתים חודשיים לפני ואחרי התאריך הרשמי של הקורס. הידע מועבר מההילה של המורה להילת החניך באופן מהיר ועמוק יותר מאשר הלימוד. התהליך מתבצע ברובו מעבר לרמה של המיינד והמודע של התלמיד או המטופל.

 

הגרידים:

שפת האור יוצרת "גרידים". המוכרים ביניהם הם גרידים של 49 צורות של "הגיאומטריה המקודשת". לימוד  הצבעים והצורות יסייע לכם ליצור גרידים פשוטים ולהעניק לכם את היכולת לטפל במגוון תחומים – אישיים וסביבתיים כאחד. ניתן להתייחס באמצעות הגריד לחיים פרטיים כגון: מציאת עבודה, זיווג או מעבר דירה. יחד עם זאת ניתן להתייחס גם לחיים הסביבתיים והקהילתיים כמו: הורדת הנפיצות הפוליטית בישראל, מעבר לחברה סובלנית ומכילה יותר ועוד. הגרידים מעניקים לכותביהם את היכולות לעבוד ולשנות את העולם, האישי והציבורי.

 

הגיאומטריה המקודשת

הגיאומטריה המקודשת היא המבנה של החשיבה והיקום. רואים מהן בטבע וחלק מהן ניתן לראות רק אנרגטית. הן בעצם הצורות שמרכיבות ומסדרות את העולם. בשפת האור יש ⁠⁠⁠⁠שימוש בצורות ובצבעים של הגיאומטריה המקודשת כדי לכתוב מחדש את השדה האנרגטי בו כולנו פועלים.  בעזרת שינוי השדה האנרגטי והתחברות למקום עמוק ומדויק יותר, ניתן לשנות את המציאות סביבנו. כך נוכל לגרום לדברים שנראו בלתי אפשריים לקרות ולהתממש בעולם הגשמי. חשוב לזכור כי "בעליונים כמו בתחתונים". ברגע שנשנה את עולמנו הרוחני והתודעה הגבוהה, עולמנו הגשמי ישתנה בהתאם.

להורדת המדריך
ריפוי בקונכיות

דילוג לתוכן