תהליכים ומחירים

למה זה כזה יקר? כי מדובר בתהליך ההתפתחות של החיים שלכם והוא באופן לא מאד מפתיע עולה לפחות כמו תואר באוניברסיטה על פני השנים של הלימודים

מחירים, תהליכים והנחות

שאלה לגבי העלות והמשך של הלימודים, למה העלויות של הקורסים והלימודים היא כל כך גבוהה? ואיך מארגנים תהליך במינימום של תקציב כך שיתאים להכנסה של משפחה נורמלית?

תשובה: נושא התקציב הוא נושא כאוב להרבה אנשים ואין לי תשובה קלה להציע בנושא. התשובה הקצרה היא שדברים טובים עולים כסף ודברים טובים מאד עולים הרבה כסף. התשובה הארוכה היא שאין איך להימנע מכניסה לתהליך משמעותי גם מבחינת המשך וגם מבחינת התקציב.

מידי פעם מגיעים אלי לקוחות שבטוחים שהם יסתדרו גם עם טיפול אחד או שניים או עם שיעור בודד בתחום מסוים, במקרה כזה כשאני רואה שלאדם אין מוכנות לשלם ולעבור תהליך אני ממליצה על גריד או על מטפל אחר. אני יכולה לעבוד איתכם במשך שנה ולשנות את החיים שלכם ואת הכלים שעומדים לרשותך להתמודד עם אתגרי החיים באופן משמעותי אבל זה יעלה לכם הרבה מאד כסף. קודם כל אני גובה תעריף סביר למחייה שלי ושל ילדיי, שנית אני אמליץ לכם ללמוד הרבה קורסים ולטפל בהרבה נושאים. זה לא כיוון שאין לי מטופלים או תלמידים אחרים אלא כיוון שאני באמת מאמינה שלא משנה מהי נקודת ההתחלה שלכם, הדבר שיעזור לכם להתקדם ולהתגבר על הקשיים שאתם ניצבים מולם זה כלים, הכלים האלו דורשים הרבה מאד לימודים. הלימודים אצלי הם אישיים ואחרי שתלמדו את שפת האור אני אמליץ לכם ללמוד את הע"ב שמות ואת צמחי אור ואת הרויאל ג'מס ועוד ועוד כי כל הכלים האלו באמת יעזרו לכם להתפתח ולהפוך לאדם שעומד מול החיים בצורה אחרת לגמרי מהאופן שבו תגיעו אלי. כן לפעמים צריך לקחת הלוואת סטודנט כדי לממן את כל המסלולים האלו אבל למה לא בעצם? למה השקעה של עשרות אלפי ₪ בתואר כלשהו זו החלטה משפחתית נבונה והשקעה של סכום דומה או נמוך ממנו בהכשרה מקצועית, והתפתחות אישית זו הוצאה לא מוצדקת? אתם רוצים תהליך תכינו תקציב ותשמחו על התקציב הזה כי זה סכום כסף שיכנס לבנייה של העתיד שלכם, העתיד של הילדים שלכם, שיעזור לבנות לכם גישה אחרת לחיים, נתיב הרבה יותר גבוה של התמודדות ובכלל מישור קיום גבוה יותר.

אני אומרת באופן מפורש שכן אני מוכנה לכתוב לכם גריד או לעשות לכם טיפול חד פעמי אם זה התקציב שעומד לרשותכם אבל תתכוננו לתהליך, תכינו את עצמכם שאחרי שפת האור 1 כדאי ללמוד את השלב השני  והשלישי ואת הע"ב שמות ואת צמחי אור ואת הרויאל ג'מס ואת כל מה שאני יכולה ללמד אתכם! אתם תגיעו לטיפול ואני מהר מאד אעביר אתכם ללימודים כי אם אתם מוכנים לעלות על נתיב של עוצמה בחיים עדיף ללכת בכל הכוח על חיבור לאור ולכלים, כמובן כל עוד השדה שלכם מסוגל לעמוד בזה, אחרת ממשיכים בטיפולים ובבניית הכלי. מבין הקורסים יש כאלו שמציפים ומערערים מבנים קיימים כמו שפת האור והרויאל ג'מס ועל כן יכולים לגרום להצפות קשות וכאלו כמו צמחי אור וקורס ע"ב שמות שכרוכים בהמון טיפול לשדה ובמעט ריאקציות יחסית. במסלול המלא אני מתאימה לכם את המסלול שעובד הכי נכון עם הנתונים שלכם אבל כל דבר הוא כלי ושלב כך שסביר להניח שבטווח הארוך תצטרכו את הכל.

 

להורדת המדריך
ריפוי בקונכיות

דילוג לתוכן