ע"ב שמות והעבודה הווקאלית

תיקוני נשמות בעזרת ע"ב שמות

הרומן שלי עם ע"ב שמות התחיל בשנת 1995. חברה טובה שלי דאז אפרת בית תלמי ישבה עם המטוטלת בביתה שבפלורנטין וקיבלה הוראות לפתוח את הספר 'קבלה באור בהיר' של יגאל אריכא בפרק שדיבר על המקובל אבולעפיה. בעמוד הרלוונטי היה הסבר על האופן שבו אבולעפיה עבד עם הטבלה של ע"ב שמות השם.

הטבלה של ע"ב שמות מורכבת משלושה פסוקים בשירת הים ומורכבת בעצם מאות מהפסוק הראשון אות באותו מקום מהפסוק השני והאות התואמת מהפסוק השלישי. האמונה היא שבעזרת הצירופים האלו משה חצה את ים סוף לשניים ושהכוח של האותיות הוא זה שאפשר לו לעשות את הנס. למעשה באותיות האלו ובצירופים הספציפיים שלהם מצוי כוח עצום שנגלה רק ליודעי סוד.

הטבלה עצמה הפכה למוכרת עם ההוצאה של הסידור 'סידור תפילה לעני' של המכון לקבלה, עותקים ממנה הגיעו להרבה מאד בתים בישראל והסגולה של הצירופים הפכה לסוד גלוי.

כאשר אפרת חברתי קיבלה את בקשת המדריכים הרוחניים לעבוד עם ע"ב שמות באופן שאותו לימד המקובל אבולעפיה לא היה לה או לי קשר מיוחד לקבלה, אבל העיסוק בחומרים יצר תהליך מתמשך של מחקר והתקרבות. הלימוד של אבולעפיה היה מבוסס על חיבור שבין כל אות לנשימה ולצליל.

כל אות אמורה היתה להיאמר בנשימה מלאה עם תנועת ראש תואמת בצליל הטבעי של האות.

במשך חודשים ישבנו עם הסידור ועשינו את התהליך עם ע"ב השמות בהתחלה בערבים בבית של אפרת או בבית שלי שהיה באזור התחנה המרכזית החדשה בחלק מאותה התקופה. מאוחר יותר העבודה הזו נכנסה לטיפולים בעידן שבו לא היו לי כלים לשחרר דיבוקים, כישופים והצקות אנרגטיות ואתריות מאנשים, היה את הע"ב שמות ואין דבר שהם לא עשו!

היום במהלך ההקלטה הסופית קיבלתי את ההסבר שהם משנים את הגנטיקה של השומע מדנ"א זוחלי או ירוד לגנטיקה של הוויה מכוונת הארה. אז רק ידעתי שהעבודה עם הצירופים עושה ניסים.

עם הזמן זכיתי לכלים קלים יותר לעזור למטופלים שלי והעבודה באופן הזה נזנחה בין היתר בגלל הסיטואציה שתפסתי כמביכה צ'אנטינג מוזר ליד מטופלים חוששים. שפת האור ודומיה שחררה אותי מהצורך לעבוד ארבעים דקות שלמות ותהליך מטורף כדי לשחרר ישויות דיבוק או קודים עמומים של מחלות ואסונות.

ההקלטה

ברבות השנים ביקשתי להקליט את הטבלה בטכניקה המיוחדת אך נעניתי בשלילה, פעם הקלטתי דיסק לעצמי לטיפולים אך האנרגיה לא עברה כשורה ומאז עזבתי את זה. כל הזמן ידעתי שאני יושבת על משהו חשוב אך הזמן לא היה בשל ליציאה עם התהליך בקנה מידה רחב.

החיבור שלי לע"ב שמות תמיד היה דרך הטבלה השלמה לצורך ריפוי ותיקון לאנשים ולקבוצות, את הידע מה עושה כל צירוף ואיזה כוח הוא מפעיל ומזמן אני אצרף לקובץ השמע ממקורות אחרים, לטובת מי שרוצה לדעת מה עושה כל צירוף כאשר נעשה בו שימוש באופן הזה, ההסברים הקיימים לצירופים אינם מכילים מידע מספק לשימוש הווקאלי בצירופים לכן יהיה צורך גם בהסברים חדשים.

קובץ השמע הזה שהרשות להקליטו ניתנה לקראת חג הפסח האחרון יכול לשמש הילרים, מתקשרים, עובדי אור ואנשים על נתיב ההארה כדי לשנות מצבים קשים מיסודם ולפתוח מעברים מדהימים של אור.

אני מבחינה במבנה של התהליך כולו כאשר הצירופים בשלושת השורות הראשונות מנקים את האנרגיה, הצירופים בשליש האמצעי של הצורות יוצרים פתיחה והצפה של המקומות דורשי הריפוי והצירופים בשליש השלישי של הטבלה משלימים את התיקון ומורידים אור עצום וגדול שמורגש לעיתים גם יום או יומיים לאחר התהליך.

אני מצרפת לכם את קובץ השמע של הצירוף לאו כדי שתוכלו להתרשם מהתדר ומהעבודה שנעשית בקובץ השלם.

את הקובץ כולו ניתן לרכוש כאן ואני מקווה שהוא ישמש אתכם לקפיצה בחיים עבורכם ועבור המטופלים שלכם.

לרכישה 

להורדת המדריך
ריפוי בקונכיות

דילוג לתוכן