מסע לירושלים שלי

החזרת ירושלים לקו האנרגטי תודעתי שלה

איך הכל התחיל

רציתי להיות הורה טוב יותר, באמת חשבתי שמאחר ואני אם יחידנית לשני ילדים הם ראויים ליותר יציבות מצידי, גם ברמה הרגשית וגם בתפקוד, אז הכנתי לי גריד לנושא, גריד מסוג מוביוס שמדגיש את היותי הורה יציב ומזין ובלי לתכנן בכלל נפתח עבורי פרוייקט חדש ליצירת יציבות לילדיי, פרוייקט ירושלים. מסתבר שכאשר מבקשים להיות הורה יציב לילדים זה כולל גם לחיות בסביבה יציבה מבחינה פוליטית. הורה שמבקש להעניק יציבות לילדיו הוא הורה שעושה כמיטב יכולתו להבטיח גם את היציבות הסביבתית וכך מצאתי את עצמי מובילה מסע שאת סיומו אני לא יודעת אפילו לנחש.
התבוננות עמוקה בחיי ובתחושות שלי העלתה שחלק ניכר מהתגובתיות והסטרס שאני חווה ומשדרת גם לילדים נובעים מנושאים כלליים כמו מצב כלכלי, מצב פוליטי, מדיניות כלפי אמהות, מדיניות כלפי עצמאים, מדיניות כלפי חד הוריות, מערכת החינוך ועניינים שקשורים למערכת הכלכלית, חברתית פוליטית הרחבה יותר. בעבר הייתי אומרת שטוב מה לעשות, הדרישות של הפרנסה והמחייה וגידול הילדים הן כאלו שאני בלחץ קבוע ומידי פעם מתפרצת על הילדים על דברים שקשורים אליהם כמו הפעם השביעית שמבקשת לנעול נעליים בבוקר ודברים שלא קשורים אליהם כמו אמא שמרחה את הזמן יותר מידי כי היא עייפה ממרוץ של עבודה ומתחים. כיום התגובה פתאום היתה שונה, מה זאת אומרת אין מה לעשות? יש לי כלים מכל הסוגים לשנות את המציאות התרבותית שאני חיה בה והחלטתי להוביל את נס המרד.

האמת שהיוזמה הגיעה מהצירופים של ע"ב שמות שאני מלמדת בטכניקה מאד מיוחדת שנוצרה לה מעצמה מבלי לערב אותי יותר מידי בתוכנית היעד. מניסיון העבר כאשר פונים אלי עם תוכנית מלאת חזון, שלבים ופאתוס אני נלחצת, אז למדו המדריכים שלי וכל פעם מדברים איתי על פרויקט פשוט אחד. הפעם זה היה ליצור תמונה גדולה מטר על שבעים ס"מ של הע"ב שמות. כשהתמונה היתה מוכנה הנחו אותי לחפש קונה אחד לתמונה, איכשהו שיתפתי תלמיד שלי מירושלים ויצא שהוא החליט לקנות את התמונה הזאת בעצמו. כשהסיפור הזה נגמר הנחו אותי לרכוש חבילה של עשרים אימיילים לרשימת תפוצה גדולה של עובדי אור ברחבי העולם ולהשקיע בזה את כל הסכום שקיבלתי על התמונה. רק אחרי הרכישה כשניסיתי להבין מה בדיוק אני אמורה לעשות עם אלו שנמצאים בצד השני של רשימת התפוצה גיליתי שאני בעיצומו של פרוייקט ירושלים.

מנקים אנרגיה תקועה מכל המקדשים של הדתות השונות

מה שקרה בפועל הוא שגייסתי קבוצה מעובדי האור הבולטים בישראל וכנראה גם בעולם לעבודה אתרית בשינה על ניקוי, תיקון טיהור ירושלים בכל הרמות האנרגטית, החברתית, הפוליטית והדתית. כל לילה בשנה הקרובה תעשה עבודה אנרגטית קצרה אך מקיפה על העיר במטרה להחזיר לה את היכולת להיות עוגן של אור ותדרים של הארה לישראל ולעולם כולו. ברמה האנרגטית כפי שמראים לי יש לירושלים פוטנציאל פוליטי ורוחני מאד גבוה, אך הוא כולו קרס לקיום ירוד בביבים של ערי חושך ומערכים של חוצנים ושדים. את כל ההשתלטות והעיטוף של העיר ואתריה בכוחות הנמוכים קבוצת עובדי האור שהתגייסה למשימה עומדת לסיים. המטרה היא להחזיק לעיר את הדיוק המופלא של אנרגיות ותדרים שלאורו היא נוצרה. כאשר המצב הזה יוגשם האור והזוהר שנובעים מהעיר למדינה כולה ולעולם יאפשרו קיום רגוע, מאוזן ובריא יותר לכל אחד ואחת מאיתנו.

כיום פוליטיקאי שנכנס לשדה האנרגטי של ירושלים נשאב מטה וכל היכולת שלו לחולל ריפוי כלשהו לעיר נחסמת בעומס של התדרים האפלים והנמוכים שמשתוללים בסביבה. כאשר כל העיר תנוקה ותקודד לאורם של תדרי האור גם הפוליטיקה הישראלית תוכל להתנהל בצורה שונה ומטיבה. פוליטיקה מטיבה תוביל למדיניות ראויה ובהמשך גם לאיכות חיים ורגיעה עבור כל תושבי המדינה ובעיקר ליכולת לנהל חיים סבירים ברמת הפרט וברמת החברה. יכולת שכיום היא כמעט בגדר האין.

המסע אל ירושלים מאפשר לכל אחד מאיתנו להחזיר לעצמו את השליטה האזרחית בתרבות שמנהלת את כולנו ומכתיבה לנו את סדרי החיים הפוליטיים, תרבותיים והכלכליים. אין כמו אזרחים שבוחרים להחזיר את הכוח לידיים שלהם כדי לחולל שינויים עמוקים במערך החיים במדינה והפעם לא ביציאה לרחובות בהפגנות אלא במעבר על התשריט של העיר מבחינה פוליטית, תרבותית, מוסרית, כלכלית ושלטונית והבאתו לכלל תיקון.

רק ימים יגידו לאן יוביל התהליך אבל אם ברצוני להעניק לילדים שלי אם רגועה ומאוזנת שפנויה להיות הורה מטיב ויציב עבורם אין דרך אחרת אלא לעבור דרך ההוויה הפוליטית, חברתית, כלכלית של המדינה ואת זה בדיוק אני עושה בעזרתם המדהימה של הרבה מאד עובדי אור שהתנדבו למשימה.

שיהיה לנו בהצלחה

להורדת המדריך
ריפוי בקונכיות

דילוג לתוכן